— 27. OKTóBRA 2023

Rezervácia termínu vakcinácie online formou

Do pozornosti dávame možnosť objednania Vášho štvornohého miláčika na VAKCINÁCIU prostredníctvom online objednávkového formuláru. O akceptovaní termínu budete informovaní sms správou. Objednávkový formulár slúži na rezervovanie termínu výhradne pre vakcináciu. Objednanie sa na iné veterinárne úkony, operačné zákroky, špecializované vyšetrenia a podobne je možné len telefonicky.

Postup online rezervovania termínu na vakcináciu:

  1. Zatlačte na kolonku VAKCINÁCIA
  2. Zatlačte na kolonku mena uvedeného veterinárneho lekára
  3. V treťom riadku od vrchu si zatlačením na šípku vyberiete ponúkaný dátum a pod ním konkrétnu hodinu (ak pod niektorým dátumom nie je možnosť vybratia času – sú už termíny obsadené, alebo ide i víkend, štátny sviatok a pod).
  4. Po zatlačení konkrétnej hodiny sa Vám objaví tabuľka, v ktorej je potrebné vyplniť Vaše meno a priezvisko, telefónne číslo a meno zvieraťa. Potrebné je aj opísať text zvýraznený červenou farbou a začiarknutím štvorčeka súhlasiť s podmienkami používania (tie si môžete prečítať na priloženom linku).
  5. Následne už len zatlačíte v pravom hornom rohu na kolonku REZERVOVAŤ. Po tomto úkone sa Vám objaví tabuľka s informáciou, že daný termín  bol rezervovaný.
  6. O potvrdení termínu budete počas pracovného týždňa informovaní podľa možností čo najskôr (najneskôr do 24 hodín). Pri objednávaní cez víkend príde potvrdzujúci mail až v pondelok.