Kontakt - Veterinárna poliklinika ALTHEA - Nitra Čermáň
Mapa

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať.

althea_logo

Kontaktné informácie

Veterinárna poliklinika ALTHEA sa nachádza v Nitre v mestskej časti Čermáň. Založená bola MVDr. Pavlom Zubrickým v roku 2005, od roku 2012 sídli v súčasných priestoroch na Dolnočermánskej ulici 23.

 

Tel.: 037 7731755

0907 237 889

Dolnočermánska 23, 94912, Nitra

Vyhradené parkovanie

Vyhradené parkovanie

Pred budovou sú vyhradené parkovacie miesta pre klientov

Autobusová zástavka

Autobusová zástavka

Autobuse č. 2, 4, 22, 26 a treba vystúpiť na zástavke Tehelná

Zdravé a šťastné zvieratko je našim cieľom a prioritou

Hodnotenia naších pacientov

 • Bola som veľmi spokojná, príjemné prostredie, úžasný prístup - ľudský a zároveň vysoko profesionálny, naša mačka sa nemohla dostať do lepších rúk, odporúčam majiteľom i zvieratkám.
  Gabika Rybanská
 • Mám rád túto veterinárnu kliniku. Sú výborní a psí pacient dostáva nielen bežnú, ale špecifickú a vysoko odbornú starostlivosť. Páči sa mi aj profesionálny a zároveň ľudský prístup k zvieratám, k majiteľom a ochota. Ďakujem.
  Maroš Lukacsovics
 • S takýmto prístupom, úsmevom, trpezlivosťou sa výnimočne stretneme u lekárov pre nás ľudí. Pristupujú k našim štvornohým miláčikom s láskou a od srdca. Všetkým zamestnancom veľké Ďakujem a ostante naďalej takí výnimoční.
  Miroslav Ivančík
 • Neskutočný prístup k naším miláčikom / pacientom. Vysoko erudovaní odborníci vo svojom povolaní, ktorí sa maximálne snažia pomôcť našim miláčikom, členom našich rodín. Veľká vďaka za  prístup a odbornosť a hlavne aj ochotu pomôcť nám mimo ordinačných hodín.
  Katarína Guzmická