Nadštandardné priestory

Priestory našej kliniky pozostávajú z čakárne, 2 samostatných klinických ambulancií, laboratória, schváleného a pravidelne monitorovaného RTG pracoviska, miestnosti zobrazovacích metód, operačnej sály a hospitalizačnej miestnosti. Pre klientov je k dispozícii sociálne zariadenie. Pre zvýšený záujem sme v samostatnom priestore zriadili salón pre úpravu srsti psov a mačiek. Priestory polikliniky sú riešené tak, aby bolo pri riešení jednotlivých zdravotných problémov zachované súkromie medzi lekárom a majiteľom zvieraťa.

HOSPITALIZAČNÁ MIESTNOSŤ

V priestoroch kliniky sa nachádza aj samostatná hospitalizačná miestnosť s rôznymi veľkosťami hospitalizačných boxov podľa veľkosti a typu zvieraťa.

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY

Priestory našej kliniky sú klimatizované, čo v letných mesiacoch zabezpečuje pre klientov i samotných pacientov väčší komfort. Stabilná teplota je nesmierne dôležitá pre presnosť a kvalitu vyšetrenia a znižuje zaťaženie pacienta počas choroby, či operačného zákroku a prebúdzania z anestézie. Okrem klimatizácie sú ambulancie i operačná sála vybavené vstavanými germicídnymi žiaričmi, ktoré denne po ordinačných hodinách automatickým nastavením sterilizujú priestory. Tento spôsob spolu s pravidelnou sanitáciou sa výraznou mierou podieľa na čistote priestorov.

BEZPLATNÉ PARKOVISKO

Veterinárna poliklinika ALTHEA disponuje vlastným priestranným a udržiavaným parkoviskom umiestneným na vlastnom pozemku. V blízkosti pracoviska sa nachádza aj zastávka MHD. Klinika je umiestnená na hlavnom ťahu, dobre označená a viditeľná, s pohodlným prístupom.

POTREBUJETE SA OBJEDNAŤ?

Objednať sa môžete cez pracovné dni na čísle 037 7731755