Kontakt - Veterinárna poliklinika ALTHEA - Nitra Čermáň

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať.

althea_logo

Kontaktné informácie

Veterinárna poliklinika ALTHEA sa nachádza v Nitre v mestskej časti Čermáň. Založená bola MVDr. Pavlom Zubrickým v roku 2005, od roku 2012 sídli v súčasných priestoroch na Dolnočermánskej ulici 23.

 

Tel.: 037 7731755

0907 237 889

Dolnočermánska 23, 94912, Nitra

404
Vyhradené parkovanie

Vyhradené parkovanie

Pred budovou sú vyhradené parkovacie miesta pre klientov

Pohotovosť

Pohotovosť

Pohotovosť každý deň po 21h s lekárom na službe

Autobusová zástavka

Autobusová zástavka

Autobuse č. 2, 4, 22, 26 a treba vystúpiť na zástavke Tehelná

Zdravé a šťastné zvieratko je našim cieľom a prioritou

Hodnotenia naších pacientov

 • Bola som veľmi spokojná, príjemné prostredie, úžasný prístup - ľudský a zároveň vysoko profesionálny, naša mačka sa nemohla dostať do lepších rúk, odporúčam majiteľom i zvieratkám.
  Gabika Rybanská
 • Mám rád túto veterinárnu kliniku. Sú výborní a psí pacient dostáva nielen bežnú, ale špecifickú a vysoko odbornú starostlivosť. Páči sa mi aj profesionálny a zároveň ľudský prístup k zvieratám, k majiteľom a ochota. Ďakujem.
  Maroš Lukacsovics
 • S takýmto prístupom, úsmevom, trpezlivosťou sa výnimočne stretneme u lekárov pre nás ľudí. Pristupujú k našim štvornohým miláčikom s láskou a od srdca. Všetkým zamestnancom veľké Ďakujem a ostante naďalej takí výnimoční.
  Miroslav Ivančík
 • Neskutočný prístup k naším miláčikom / pacientom. Vysoko erudovaní odborníci vo svojom povolaní, ktorí sa maximálne snažia pomôcť našim miláčikom, členom našich rodín. Veľká vďaka za  prístup a odbornosť a hlavne aj ochotu pomôcť nám mimo ordinačných hodín.
  Hana Šestáková